top of page

הדנ"ה שלי

דרך נוכחות ההוויה

ברוכים הבאים אל החממה הקסומה שלי- דרך נוכחות ההוויה.

אני דנה מיכאלי- מאסטרית לאנרגיות ותודעה.

עוד מימי הראשונים כאן על פני האדמה המשיכה לחקור, להתבונן ולחוות את האנרגיה היוו קווי מתאר המרהיבים והמפוארים שעיצבו את נופי חיי והיוו אבני דרך במסע ההתפתחות האישי שלי.

ההתמחויות השונות במסעי (הפרקטיות והרוחניות), לימדו אותי לזהות ולהכיר את סוגי האנרגיות השונות הסובבות ומקיפות את חיינו בכל התחומים ולהיות עדה לכוחות, לפליאה ולעוצמות המפוארות של הקיום והיקום.

תמיד ידעתי שכולנו פלא הבריאה בהתגלמותה וביכולתנו לחולל שינויים, ניסים וקסמים בחיים היום יום שלנו כיחידים, כקהילה וכפלנטה כולה והרבה מעבר...

דנ"ה שלי צופן בתוכו יכולות ליבה רבות שבהם התברכתי, לראות את הפוטנציאלים כולם, לסייע, להניע ולנתב את האנרגיה למרחבים של ניקוי, שחרור, צמיחה, שגשוג ורווחה. איכויות אלו מאפשרות לי להאיר, לכוון ולעזור לאנשים ללמוד לשחק עם האנרגיה ולהביאה אל יצירת המופת שהינם מנכיחים בעולם.

מגרש המשחקים שלי הוא העולם, היוניברס הגדול והמופלא והמעבר בהם "הכל אפשרי"! אלו מהווים המרחבים המקודשים שבהם אני מלמדת "לדעת את עצמך", לזהות את האנרגיה העומדת מולך, להתמחות במשחקיות, לפתוח קודים ואוריינטציות מגוונות להיזכרות, לשיקופים, לחיזוקים אשר יכולים לסייע במסע הריפוי, ההטענה, העצמה והרחבת התודעה האישית.

אם המסע הייחודי שלך הביא אותך לעבור בדרכי, זה לא סתם, הגיע הזמן לפתוח את הליבת הדנ"ה שלך- דרך, נוכחות ההוויה.

הדרך- לכל אדם יש דרך לעבור, נתיבים לפסוע המכילים בתוכם שפע של הרפתקאות, תגליות המעצבים את הליבה החזקה והמפוארת הפועמת בעולם. מזכירים לו את היכולת לשנות את הנופים, לעצב ולפלס את הדרך בהתאם לדיוק המצפן הפנימי וההקשבה אל הרוח והתבונה השמימית המתקיימת בכל אשר קיים. מוכנים לצאת לדרך? 

הנוכחות- הרגע הזה, הכאן והעכשיו בו אדם מביא לידי ביטוי את הכישורים, היכולות והמתנות בהן התברך. התמחות הינה היכולת המפוארת להיות בוורטקס היצירה, להחזיק תדר שבו מרכזי האנרגיה (המיינד, הלב והאינטואיציה) מתאחדים לריקוד הבריאה ומאפשרים גישה לנוכחות לנתב, להעמיק, להתרחב בהתאם לכוונוני הרטטים, הפולסים והאדוות של פעולות ההתפעמות הנבחרות של האדם/ישות, כאן על פני האדמה. זוהי התזכורת שהאנרגיה היא פשוט אנרגיה. התמחות האור היא להיות אנרגיה בתנועה ולשים לב למה אנו מבקשים לתת את הפוקוס בנקודת הזמן הזו. האם אתם מוכנים להתמחויות האור בחייכם?

ההוויה- המכילה בתוכה את תמצית האינסופיות של ניצוץ המקור, הארציות וכל אשר קיים. כל בחירה של ישות מפעילה רטט, פולס של אנרגיה המקרינה את אדוות התקשורת, האקו הפועמות במרחבי הקיום והיקום לעולמי עד. כל חלקיקי ההוויה המרוכזים ביותר והמתרחבים לאינסוף- מרכיבים את הישות הפלאית הזו המתקרבת הביתה אל מקור האור שלה או זו שהתרחקה ממקור מוצאה. תבונתה של הוויה היא המאפשרת לגשר, להתרחב, להתכווץ ולנוע בהתאם לעקרונות האוניברסליים והיקומיים. האם תאפשרו להדהד חיוביות ולהביא את הדברים לידי זרימה והרמוניה?

 

כולנו נוסעים מתמידים במרחבי הקיום והיקום- האם אנו מוכנים ליהנות ממשחקיות המשחק הפלנטרי והיקומי?

אז אחרי שהכרנו קצת, הגיע הזמן להציץ בבופה המועשר כאן למעלה באתר המכיל סדנאות, קורסים, חניכות אנרגטיות, טיפולים מרחוק אשר עשויים לשדרג את ארגז הכלים שלכם, להרחיב את ידיעותיכם בעולמות התקשור, ההילינג והתודעה במגוון דרכים. לאפשר לכם לשנות, ליצור ולבחור לחולל פלאים וקסמים בחיי היום יום שלכם ובעולם כולו ועוד הרבה הרבה מעבר.

 

בין אם ניפגש פנים אל פנים או במרחבי המדיה השונים

אני כאן לרשותך ללוות, לדייק, להאיר את דרכך הייחודית במסע ההתפתחות המפואר שלך.

באהבה גדולה

דנה מיכאלי- דרך נוכחות ההוויה

דנה מיכאלי.jpeg
צילום: עדי זליק ווינר
bottom of page